26 سال سابقه در صنعت امنیت و آنتی ویروس

برنده جایزه بهترین محافظت برای سه سال متوالی از آزمایشگاه AV-Test

برنده جایزه سریعترین و سبکترین آنتی ویروس در سال 2013 از آزمایشگاه AV-Test

برنده جایزه Top Rated سال 2013 از آزمایشگاه AV-Comparatives

برخی از مشتریان محصولات سازمانی اف سکیور

نرم افزار امنیتی اف سکیور، بسته کاملی است شامل محصولات : ضد ویروس در سرویس بدون وقفه، بارگذاری بسیار سبک، دیواره آتش مستقل، موتور ایزوله سازی ویروس های ناشناخته, کنترل دسترسی برنامه ها به شبکه، نظارت و اعمال محدودیت بر دستگاه های جانبی، پویش ایمیل ها و ضمیمه ها، امنیت سرور/موبایل/لینوکس/مک و ویندوز، قابلیت بروز رسانی آفلاین بدون نیاز به اینترنت، امنیت مرورگر وب، پویش داده های تبادلی در شبکه و اینترنت، گزارش گیری تحت وب، مکانیزم هشداردهی، نصب از راه دور و هماهنگی با A/D ، فیلترینگ و کنترل وب سایت ها، دیسک بوت در موارد شیوع روت کیت و قرنطینه سازی سیستم های نا امن.

امکانات اف سکیور در نسخه های سازمانی در نوع خود بی نظیر است. یک محصول سبک، قدرتمند و همچنین یک کنسول مدیریتی قدرتمند و پایدار تمام چیزی است که یک مدیر شبکه به آن نیاز دارد. راهکارهای سازمانی اف سکیور برای سازمان شما آماده شده اند تا شما را از هر گونه حمله سایبری محافظت کنند. همچنین تفاوتی ندارد که بخواهید کنترل امنیت نقاط نهایی شبکه را در دست داشته باشید یا در صدد حفاظت از سرور ها و دروازه ها باشید ویا حتی بخواهید محیط امنیتی خود را از دور کنترل کنید. فناوری های گوناگونی از مدیریت ابزارهای سیار تا مدیریت وصله های امنیتی و لایسنس ها در این مجموعه گنجانده شده اند. همه اجزا در هماهنگی با هم و با کمک فناوری ابری حفاظتی عالی و منحصر به فرد را در مقابل تهدیدات پیچیده و فزاینده فضای سایبر فراهم می آورند. اف سکیور از دستگاه های موبایل تا سرور های لینوکس و دروازه های اینترنت و … را محافظت می کند. اف سکیور تمام دستگاه های شما را محافظت می کند و نیاز شما از امنیت را تامین می کند. امکانات Device Control این اجازه را به شما می دهد تا کنترل سطوح دسترسی دستگاههای جانبی USB و … مثل فلش، بلوتوث، وایرلس، CD/DVD ، مودم، پورت های سریال و پارالل، پرینتر، فلاپی درایو، اینفرارد، اسکنر، دوربین و …را در دست بگیرید همچنی می توانید این امکان را شخصی سازی کنید و دستگاههای جدید جهت تعیین سطح دسترسی به آنها را اضافه کنید. همچنین جهت کم کردن ترافیک شبکه و سرور آنتی ویروس می توانید این امکان را به سادگی فراهم کنید تا کلاینت ها و سرور ها از نزدیک ترین کلاینت ها و سرورهای موجود در شبکه آپدیت شوند و همگی از یک سرور آپدیت نشوند، بنابراین ترافیک سرور کم می شود و نیاز به سرور های قدرتمند برای شبکه های بزرگ نیست.

موتور اسکن DeepGuard جهت ایجاد محیط ایزوله SandBox برای تشخیص رفتارهای ویروسی ناشناخته یا جدید و ارسال و دریافت دیتابیس کلاینت با سرورهای شرکت اف سکیور جهت بهبود قدرت شناسایی در اسرع وقت و ارسال بازخورد.