سایسک

بلاگ

سایسک

آموزش تصویری نحوه نصب آنتی‌ویروس موبایل سکیوریتی اف‌سکیور

دسته بندی نشده
09:22
-
18 اردیبهشت 1397
فروشگاه آنلاین سایسک
فروشگاه آنلاین سایسک
آموزش تصویری نحوه نصب آنتی‌ویروس موبایل سکیوریتی اف‌سکیور

اف سکیور بعنوان اولین تولیدکننده آنتی ویروس موبایل در دنیا راهکار جامعی برای محافظت از تلفن های هوشمند دارد. امروزه استفاده از تلفن های هوشمند بصورت فزاینده ای در حال افزایش است و افراد اطلاعات مهمی را در این دستگاهها نگه داری می‌کنند. از ویژگیهای موبایل سکیوریتی افسکیور: محافظت اطلاعات شخصی تلفن یا تبلت، خرید و فروش و انجام کارهای بانکی امن، رد یابی گوشی مفقود شده یا پاک کردن تمام اطلاعات از راه دور، ضد سرقت، جلوگیری از تماسهای ناخواسته، اسکن و پاک سازی و همچنین کنترل کودک می‌باشد. این محصول یکی از نوآورانه ترین موبایل سکیوریتی های موجود در بازار است.

راهنمای نصب موبایل سکوریتی اف سکیور

مرحله اول :  فایل را از لینک ارسالی در ایمیل خود دانلود کنید. سپس از پنجره باز شده دکمه Next را کلیک کرده و بعداز آن  Install را انتخاب نمایید،  صبر کنید تا مراحل نصب کامل شود.

مرحله دوم :  بعداز نصب صفحه ای برای شما باز می‌شود،گزینه Open را برای ادامه کلیک کنید.

در صفحه بعد گزینه Accept را انتخاب کنید. این مرحله طولانی می‌باشد لطفا صبور باشید تا به پایان برسد.

 

مرحله سوم : در این مرحله با کلیک کردن بر روی گزینه Activate وارد محیط نرم افزار می‌شوید.

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید گزینه ای به نام Antitheft  داریم که برای ردیابی و پاک کردن و در کل کنترل گوشی از راه دور در مواقع مفقودی و یا سرقت می‌باشد .برای فعال کردن آن بعد از انتخابAntitheft  طبق تصاویر زیر مراحل را به ترتیب انجام دهید.

- در این مرحله با کلیک کردن بر روی Turn on وارد صفحه کد گذاری شده و در این صفحه در کادرهای مشخص شده باید یک رمز را به دلخواه وارد کرده ( در کادر اول رمز را وارد کنید و در کادر دوم همان رمز را تکرار کنید.) حتما به خاطر داشته باشید که این رمز را هیچگاه نباید فراموش کنید. Continue را برای ادامه کلیک کنید.

 

- وارد مرحله بعد می‌شوید که از شما یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن همراه می‌خواهد .)آدرس ایمیل برای زمانیکه رمزتان را فراموش می‌کنید(  و )شماره تلفن همراه برای زمانی که گوشی شما را دزدیدند یا گم کردید و میخواهید با این خط گوشی خود را ردیابی کنید یا انواع کد های مثل قفل کردن گوشی خود یا پاک کردن اطلاعات آن را بفرستید لازم است .)

 

مرحله آخر وارد کردن لایسنس خریداری شده آنتی ویروس موبایل می‌باشد:

گزینه Subscribe هم که برای وارد کردن لایسنس خریداری شده استفاده می‌شود و فعال سازی آنتی ویروس را انجام میدهد. کد لایسنس را طبق مراحل در تصویر زیر وارد کرده و OK می‌کنید. اکنون آنتی ویروس موبایل سکیوریتی اف سکیور شما به مدت یک سال فعال است.

 

اکنون بعضی از گزینه های موجود در آنتی ویروس موبایل سکیوریتی اف سکیور را مختصر توضیح می‌دهیم:

  گزینه  Antivirus برای اسکن و ویروس یابی دستگاه تلفن همراه میباشد .

  گزینهApplication Privacy رده بندی برنامه های موجود در گوشی را به نسبت درجه اهمیت و دسترسی به امکاناتی که دارند را مشخص نموده است و شما می‌توانید وارد این صفحه شده و دسترسی های هر برنامه را مطالعه کرده و در صورت احساس خطر کردن نسبت به وجود آن برنامه، آن را remove   کنید .

  توجه : رمز شما همان است که ابتدا تعیین کردید و هر جا از شما رمز خواست همان را بزنید .

  گزینه Parental Control   برای کنترل ورود به برنامه های گوشی و حتی کنترل دسترسی به وب سایتهای اینترنتی می‌باشد، شما می‌توانید با رمز، فقط خودتان به آنها دسترسی داشته باشید و برای بقیه غیر فعال است. در گزینه Parental Control  وارد شده برای فعال سازی دکمهEnable  را زده و رمز خود را وارد کرده ok می‌کنید، سپس در صفحه بعدی دکمهContinue  را می‌زنیم و برنامه تیک سبز خورده و فعال می‌شود. هم اکنون وارد Settings شده رمز خود را می زنید در صفحه باز شده گزینه Allowed Applications برای انتخاب برنامه ها و گزینه Web Browsing برای انتخاب وب سایتها می‌باشد که سه دسته سنی دارد که این برنامه خود به صورت اتوماتیک یه سری را فعال نمایش می‌دهد شما میتوانید به صورت دستی خودتان آن را تغییر دهید. اولین گزینه مربوط به (بچه ها ( child گزینه دوم مربوط به (نوجوان ها (teen و سومین گزینه مربوط به (بالغ ها(adult  که می‌توانید هر کدام را بخواهید غیر فعال کرده یا بگذارید فعال باشد. )نداشتن تیک یعنی غیرفعال بودن(

گزینهCall Blocker  جلوگیری از تماس های ناخواسته: در گزینه Call Blocker میتوانید شماره هایی را که می‌خواهید Add  کنید که دیگر نتوانند با شما تماس بگیرند. ابتدا وارد این گزینه میشوید و دکمهEnable    را زده و در Block List  از شما رمزتان را  می‌پرسد وارد کرده و ok  می کنید وارد block list   شده و در قسمت پایین صفحه شماره هایی را که نمی‌خواهید با شما تماس بگیرند را وارد می کنید.

گزینه Safe Browsing برای امنیت بانکداری اینترنتی میباشد که آیکون آن نیز زمان دانلود برنامه آنتی ویروس اف سکیور اتوماتیک نصب شده و برای حفظ امنیت اطلاعات بانکی شما در انجام عملیات اینترنت بانک می‌ باشد.

خدمات24 ساعته آنتی ویروس سازمانی و خانگی
پشتیبانی آنتی ویروس ایست نود32، کسپرسکی، اف سکیور، اویرا، بیت دیفندر