سایسک

بلاگ

سایسک

آموزش نصب آنتی ویروس تراست پورت نسخه اینترنت سکیوریتی Trustport

دسته بندی نشده
12:03
-
21 خرداد 1397
فروشگاه آنلاین سایسک
فروشگاه آنلاین سایسک
آموزش نصب آنتی ویروس تراست پورت نسخه اینترنت سکیوریتی Trustport

 آنتی ویروس تراست پورت محصول کشور چک بوده و یک آنتی ویروس فوق العاده قوی با بالاترین درصد شناسایی تهدیدات و کمترین بارگذاری بر روی سیستم می‌باشد. آنتی ویروس تراست پورت محصولی کامل برای انواع سیستم های می باشد.

جهت خرید آنتی ویروس تراست پورت می‌توانید وارد فروشگاه اینترنتی سایسک شده و لایسنس اورجینال آن را دریافت نمایید.

با استفاده از مراحل زیر و مشاهده فیلم آموزشی نصب آنتی ویروس می‌توانید به راحتی آنتی ویروس تراست پورت را نصب و راه اندازی کنید.

 

دانلود نرم افزار آنتی ویروس 

- به دو روش می‌توانید لینک دانلود محصول را دریافت کنید :

روش اول - بعد از خرید از فروشگاه اینترنتی سایسک لینک دانلود نرم افزار به همراه لینک راهنمای نصب و کد لایسنس به ایمیل شما ارسال می‌شود.

روش دوم - می‌توانید وارد سایت Trustport.com شده و از قسمت Download با توجه به نوع آنتی ویروس خریداری شده نرم افزار را دانلود کنید.

 

مراحل نصب آنتی ویروس 

- بعد از دانلود نرم افزار بر روی فایل دانلود شده کلیک کرده و پس از انتخاب زبان انگلیسی برروی Next کلیک نمایید.

- در پنجره باز شده گزینه  I accept the agreement را تیک زده و Next را کلیک نمایید.

- گزینه Standard Setup را انتخاب کرده و Next را کلیک نمایید.

- بعد از نصب پنجره ای باز می‌شود که باید در آن Trial Version را انتخاب کرده و Next را کلیک کنید. اکنون نصب کامل شده است و باید کامپیوتر را Restart کنید.

نصب با موفقیت انجام شده است، اکنون نوبت به فعال کردن لایسنس آنتی ویروس خریداری شده است.

 

فعال سازی لایسنس آنتی ویروس تراست پورت

وارد صفحه اصلی ویروس کش تراست پورت شده و سه گزینه HOME : برای کاربران خانگی Work : برای استفاده در شرکت های کوچک یا ادارات  و گزینه Public : برای مکان های عمومی مثل فرودگاه، دانشگاه و ... را مشاهده نمایید. شما گزینه Home را تیک زده و ادامه می‌دهید.

- وارد محیط نرم افزار شده و License را کلیک کنید و در پنجره ای که باز می‌شود در قسمت Activation code registration کد لایسنس را وارد کرده و Next را کلیک نمایید.

- در پنجره باز شده باید مشخصات خود را در قسمت های ستاره دار دقیق وارد کنید تا اگر زمانی License به هر دلیلی با مشکل مواجه شد قابل پیگیری باشد.

مراحل نصب به اتمام رسیده و شما می‌توانید اطلاعات لایسنس را به همراه مدت اعتبار آن مشاهده نمایید.

 

به روز رسانی ضد ویروس تراست پورت 

- اکنون نوبت Update است. بر روی گزینه Check For Updates در محیط نرم افزار کلیک کنید. اگرUpdate با موفقیت انجام شده باشد با پیام زیر مواجه می شوید. Trustport  antivirus has been successfully update

شما می‌توانید بر روی گزینه Parental Lock کلیک کرده تا مانند بقیه به رنگ سبز تغییر وضعیت دهد. حال نصب کامل شده است و به راحتی می‌توانید سیستم خود را ویروس کشی کنید.

بهتر است قبل از نصب هر آنتی ویروس از سالم بودن ویندوز خود مطمئن باشید. در فیلم زیر نیز شما می توانید مراحل نصب را مشاهده کنید.

 

 

خدمات24 ساعته آنتی ویروس سازمانی و خانگی
پشتیبانی آنتی ویروس ایست نود32، کسپرسکی، اف سکیور، اویرا، بیت دیفندر