سایسک

بلاگ

سایسک

دانلود آنتی ویروس نود 32 رایگان برای کاربران خانگی

دسته بندی نشده
15:50
-
12 اسفند 1396
فروشگاه آنلاین سایسک
فروشگاه آنلاین سایسک
دانلود آنتی ویروس نود 32 رایگان برای کاربران خانگی

همه کمپانی های امنیتی تولید کننده ضد ویروس برای کاربرانی که قصد استفاده از محصولاتشان برای دفعه اول را دارند نسخه ای رایگان برای تست ارائه می‌دهند. آنتی ویروس نود 32 نیز از این قائله مستثنی نیست و شما می‌توانید با دانلود آنتی ویروس نود 32 رایگان از تمام امکانات این ضد ویروس قوی به صورت قانونی و برای مدتی استفاده نمایید.

قبل از اینکه به مسئله دانلود آنتی ویروس نود 32 بپردازیم می‌خواهیم این ضد ویروس کمپانی ESET را بررسی کنیم.


بررسی آنتی ویروس Nod 32

این ضد بدافزار مخصوص ویندوز بوده و قابلیت هایی از قبیل ضد ویروس، ضد جاسوس افزار، ضد فیشینگ، مقابله با باج افزار، امنیت لایه های زیرین و ... را در خود دارد. از دیگر ویژگی های آنتی ویروس نود 32 می توان به تاثیر بسیار کم آن برروی منابع سیستم و عدم کندی کامپیوتر اشاره کرد. آنتی ویروس Nod32 در تست های آزمایشگاه ها همیشه در زمره سبک ترین ها بوده است. بنابراین کاربران این محصول می‌توانند بدون آنکه سرعت کامپیوتر آنها کمتر شود با امنیت بالا در اینترنت جستجو کنند.

این ضد بدافزار دارای حالت Gamer Mode است که در این حالت آنتی ویروس سیستم را به حالت Silent در آورده. بنابراین در هنگام بازی کردن هیچ آپدیت یا اخطاری دریافت نخواهید کرد و تمام این عملیات پس از اتمام بازی صورت می‌گیرد و این کار به سیستم اجازه می‌دهد که از حداکثر منابع خود برای اجرای بازی استفاده نماید.

شما با دانلود آنتی ویروس نود 32 می‌توانید به صورت رایگان برای مدتی از تمام این قابلیت ها استفاده کرده و چنانچه از این محصول راضی بودید پس از به اتمام رسیدن دوره رایگان به آپدیت آنتی ویروس نود 32 پرداخته و از ورژن کامل و یک ساله آن استفاده نمایید

 

برای دانلود آنتی ویروس نود 32 رایگان برروی این لینک کلیک نمایید
 

یوزر پسورد نود 32

حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که دریافت یوزر پسورد نود 32 از سایت های متفرقه تنها باعث به خطر افتادن امنیت سایبری شما می‌شود. زیرا اغلب این سایت ها در خود حفره های امنیتی داشته و حتی با ورود به آنها احتمال آلوده شدن کامپیوتر شما وجود دارد. برخی از سایت هایی که در اینترنت ( چه خارجی و چه ایرانی ) به پخش نسخه های کرک آنتی ویروس نود 32 می پردازند در خود دارای بدافزارهایی هستند و شما تنها با ورود به این سایت ها می توانید اطلاعات مهم خود را در اختیار مهاجمان قرار دهید. خیلی از هکرها برای به دست آوردن اطلاعات قربانیان خود، سعی در جذب کاربران توسط سایت های ضد اخلاقی و سایت های ارائه نرم افزارهای کرک شده می‌کنند. این روش یکی از قدیمی ترین روش های فریب دادن کاربران اینترنت می‌باشد.  

حتی اگر خود این سایت ها مشکل امنیتی نداشته باشند آنچه آنها ارائه می‌دهند غیر قانونی و هک شده می باشد. تمام دلیل وجود یک آنتی ویروس جلوگیری از هک اطلاعات، ورود بد افزار و برنامه های جاسوسی است. بنابراین چنانچه شما آنتی ویروس خود را از راه هک، نسخه کرک و یا سایت های جاسوسی دریافت کنید مطمئن باشید که نه تنها نتیجه مطلوب را نمی‌گیرید بلکه این نرم افزار بر ضد شما عمل کرده و باعث آلوده شدن کامپیوتر شما می‌شود.   

چنانچه پس از استفاده از نسخه رایگان آنتی ویروس Nod32 تصمیم به استفاده از ورژن کامل آن دارید می‌توانید از سایسک ، نماینده رسمی محصولات آنلاین ایست جهت خرید آنتی ویروس نود 32 اقدام نمایید.

 

مرتبط : خرید آنتی ویروس نود 32 - Nod 32


   دانلود آنتی ویروس نود 32 رایگان برای کاربران خانگی 

خدمات24 ساعته آنتی ویروس سازمانی و خانگی
پشتیبانی آنتی ویروس ایست نود32، کسپرسکی، اف سکیور، اویرا، بیت دیفندر