سایسک

بلاگ

سایسک

سایسک بزرگترین فروشگاه آنتی ویروس اورجینال در ایران

اف سکیور
12:35
-
20 آذر 1396
فروشگاه آنلاین سایسک
فروشگاه آنلاین سایسک
سایسک بزرگترین فروشگاه آنتی ویروس اورجینال در ایران

سایسک مشابه ولی متفاوت

شاید در نگاه اول فروشگاه سایسک مشابه با دیگر فروشگاه های اینترنتی باشد، اما یکی از مسائلی که سایسک را متفاوت کرده است فروش انواع لایسنس آنتی ویروس های اورجینال می‌باشد و همچنین ما سعی کرده ایم تفاوت های مثبت دیگری نسبت به رقبای خود داشته باشیم. در اولین قدم، سایسک مذاکره مستقیم با برندهای برتر آنتی ویروس از قبیل ایست Nod32، کسپرسکی، اف سکیور، اویرا، بیت دیفندر و حتی آنتی ویروس های ناشناخته تری مانند بولگارد را شروع کرد. نتیجه تمام این مذاکرات و تلاش ها اعطای نمایندگی از اکثر این برندها توسط خود کمپانی و گاهی توسط نمایندگان رسمی آن کمپانی ها در منطقه بود.

سپس ما تیم کوچک خود را گسترش دادیم و واحدهای مختلفی به شرکت اضافه نمودیم. واحد فروش، طراحی، پشتیبانی مشتری، ارتباط با مشتری ، نمایندگان و واحد تحقیق و توسعه، واحدهایی هستند که امروز به ما کمک می‌کنند تا خدمت رسان مشتریان وفادارمان باشیم.

سایسک برندی رسمی تحت مالکیت شرکت ناوک ارتباط هوشمند اوراسیا می‌باشد. ما عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای شهر تهران هستیم. فروشگاه آنلاین سایسک در مرکز ساماندهی وب سایت های ایرانی تحت نظارت وزارت ارشاد ثبت شده است و دارای نماد اعتماد و گواهی نامه امنیتی SSL می‌باشد.

شما همیشه می توانید با خیالی آسوده از سایسک آنتی ویروس اورجینال خریداری کنید و از خدمات شبانه روزی ما استفاده نمایید. ما اعتقاد داریم که بزرگترین فروشگاه آنتی ویروس اورجینال در ایران هستیم.

چرا لایسنس اصلی آنتی ویروس می‌خریم؟

احتمالا جواب این سوال را همه کسانی که این مطلب را می‌خوانند می‌دانند اما چنانچه می‌خواهید نظر ما را در رابطه با اینکه چرا باید آنتی ویروس اورجینال را خرید بدایند، در قسمت سوالات متداول سایت می‌توانید آن را مطالعه کنید.

وقتی در سال 1390 ما فعالیت خود را شروع کردیم کمتر کسی نرم افزارهای اورجینال در ایران خریداری می‌کرد، اما امروز اغلب کاربران مدرن، از محصولات اصلی به خصوص آنتی ویروس اورجینال استفاده می‌کنند. این تغییر فرهنگ مصرف دلایل کاملا منطقی دارد. ولی اینجا باید بگوییم که اصلی ترین دلیل استقبال مصرف کننده از آنتی ویروس های اورجینال افزایش سطح دانش کاربران کامپیوترها و تلفن های هوشمند می‌باشد. آنها به تفاوت ها پی برده اند و می دانند که استفاده از آنتی ویروس رایگان و چالش برانگیزتر از آن آنتی ویروس های تقلبی، چه دردسرها و اتلاف منابعی برای آنها به همراه دارد. کاربران امروز تفاوت بین آنتی ویروس رایگان و آنتی ویروس حرفه ای را می‌دانند.

چگونه می‌توان آنتی ویروس اورجینال خرید ؟

گاهی افراد سودجو باعث سردرگمی کسانی می‌شوند که می‌خواهند آنتی ویروس اورجینال خریداری کنند. آنها با ترفندهایی محصولات تقلبی را با قیمت های بسیار متفاوت به مشتریان می‌فروشند. آیا تا به امروز اتفاق افتاده که لپ تاپی بخرید و در پایان از شما بپرسند آیا آنتی ویروس اورجینال ایست Nod32 نیز می‌خواهید؟ آنها ابتدا قیمت اورجینال را به شما می‌گویند و بعد با کلی چانه زنی به شما با قیمتی کمتر آن محصول را در اختیارتان قرار می‌دهند ( حتی می توانند آن لایسنس را به شما به مبلغ 5000 تومان نیز بفروشند) و شما نیز سرخوش از این معامله احساس پیروزی می‌کنید. متاسفانه اغلب جعبه های موجود در بازار که به قیمت ارزان به فروش می رود آنتی ویروس های تقلبی می‌باشند.

شما با خرید از فروشگاه آنلاین سایسک می‌توانید ضد ویروس خود را از نماینده اصلی محصولات تهیه کنید. نام ما در وب سایت برخی از تولید کنندگان محصولات آمده است. برخی نیز به دلایل سیاسی نامی از ایران در سایت خود نیاورده اند. همچنین با خرید لایسنس آنتی ویروس از سایسک گارانتی خود کمپانی تولید کننده و پشتیبانی فنی ما را نیز خواهید داشت.

خدمات24 ساعته آنتی ویروس سازمانی و خانگی
پشتیبانی آنتی ویروس ایست نود32، کسپرسکی، اف سکیور، اویرا، بیت دیفندر