سایسک

بلاگ

سایسک

لایسنس نود 32 - Nod 32

دسته بندی نشده
11:35
-
4 شهریور 1397
فروشگاه آنلاین سایسک
فروشگاه آنلاین سایسک
لایسنس نود 32 - Nod 32

لایسنس نود 32 در بین کاربران مخصوصا در ایران فراوان استفاده می‌شود و طرفداران زیادی دارد. آنتی ویروس نود 32 محصول کمپانی بزرگ ایست دارای 30 سال سابقه درخشان بوده، که میلیون ها کاربر و صدها کشور در جهان از آن استفاده می کنند. آنتی ویروس نود 32 به دلیل سبک بودن و حجم کم فایل های آپدیت از محبوبیت ویژه ای برخوردار است و بیشتر کاربران آنتی ویروس ESET را با نام نود 32 می شناسند.

متاسفانه به دلیل لایسنس های کرک شده آنتی ویروس در بازار، مردم دیگر به دنبال نسخه های اورجینال نمی باشند و از طرفی به دلیل مشکلات اقتصادی قدرت خرید کاربران کم شده و همین دلیل باعث شده است که کاربران به نسخه های رایگان یا کرک شده روی آورده اند که شاهد خسارت های جبران ناپذیری هستیم، روزانه صدها سیستم آلوده با باج افزار می شوند و هکرها مبالغ زیادی پول برای برگرداندن اطلاعات از کاربران طلب می کنند، همه این مشکلات فقط و فقط به دلیل این است که یه کاربر نمی‌خواهد هزینه ای بابت خرید آنتی ویروس اورجینال پرداخت کند. آیا واقعا برای نرم افزار آنتی ویروس باید هزینه بپردازید؟

چرا ما لایسنس اورجینال اصلی آنتی ویروس می‌خریم؟

احتمالا جواب این سوال را همه کسانی که این مطلب را می‌خوانند می‌دانند اما چنانچه می‌خواهید نظر ما را در رابطه با اینکه چرا باید آنتی ویروس اورجینال را خرید بدایند، در قسمت سوالات متداول سایت می‌توانید آن را مطالعه کنید.

ولی در اینجا باید بگوییم که اصلی ترین دلیل استقبال مصرف کننده از آنتی ویروس اورجینال افزایش سطح دانش کاربران کامپیوترها و تلفن های هوشمند می‌باشد. آنها به تفاوت ها پی برده اند و می دانند که استفاده از آنتی ویروس رایگان و چالش برانگیزتر از آن آنتی ویروس های تقلبی، چه دردسرها و اتلاف منابعی برای آنها به همراه دارد. کاربران امروز تفاوت بین آنتی ویروس رایگان و آنتی ویروس حرفه ای را می‌دانند.

با توجه به مشکلاتی که با ESET در رابطه با تحریم ها و مشکلات ناشی از آن پیش آمده است، دسترسی مستقیم کاربران به پنلESET  قطع شده است لذا در شیوه جدید بعد از خرید، لایسنس نود 32 به همراه لینک دانلود مستقیم از خود سایت سایسک به ایمیل شما ارسال می‌شود.

لایسنس نود 32 که از طریق پنل ESET ارسال می‌شد با شروع نام اختصاری RN بود که ایست خاورمیانه نام داشت و نیازی به انتخاب کشوری نبود، ولی لایسنی هایی هم هست که برای نصب باید کشورافغانستان انتخاب شود که این لایسنس ها شروع آن با نام اختصاری AF می‌باشد. که هر دو اورجینال بوده و در سایت eset.com قابل پیگیری هستند.

لایسنس نود 32 ESET Nod در نسخه های آنتی ویروس نود 32- اینترنت سکیوریتی ایست نود 32- مولتی دیوایس نود 32 و موبایل سکیوریتی نود 32 موجود است. برای خیلی از کاربران این سوال پیش آمده که تفاوت آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی چیست؟ تفاوت میان آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی

خرید لایسنس نود 32

خدمات24 ساعته آنتی ویروس سازمانی و خانگی
پشتیبانی آنتی ویروس ایست نود32، کسپرسکی، اف سکیور، اویرا، بیت دیفندر