سایسک

بلاگ

سایسک

همه چیز در مورد آنتی ویروس نود32 نسخه ESET Multi Device Security

دسته بندی نشده
14:36
-
24 بهمن 1396
فروشگاه آنلاین سایسک
فروشگاه آنلاین سایسک
همه چیز در مورد آنتی ویروس نود32 نسخه ESET Multi Device Security

« آنتی ویروس نود32 » را می‌توان پرطرفدارترین ضد ویروس در ایران نامید. اغلب کاربران خانگی این محصول را به دلیل تاثیر کم آن برروی سیستم ها و حفاظت بالای آن به برندهای مشابه ترجیح می‌دهند. البته باید گفت که آنتی ویروس Nod32 ESET جایگاه خوبی در تست های آزمایشگاه های مستقل داشته و امروز کاربران بسیار زیادی در دنیا از این ویروس کش استفاده می‌کنند.

آنتی ویروس نود32 نسخه مولتی دیوایس سکیوریتی ESET Multi Device Security محصولی نسبتا جدید از کمپانی ESET است. در واقع این آنتی ویروس پکیجی کامل برای محافظت از انواع دستگاه ها می‌باشد. یک اینترنت سکیوریتی کامل برای کامپیوتر ها، مک و موبایل های آندروید. در نسخه 2018 مولتی دیوایس سکیوریتی شما می‌توانید تمام دستگاه های خود را تنها با یک لایسنس محافظت کنید.

کاربران می‌توانند این لایسنس را برروی ویندوز ، مک ، آندروید و حتی لینوکس نصب نمایند. این لایسنس در واقع ترکیبی برای استفاده برروی اینترنت سکیوریتی ایست نود32 ، آنتی ویروس نود32، ایست سایبر سکیوریتی پرو، ایست سایبر سکیوریتی، آنتی ویروس موبایل نود32 مخصوص آندروید، کنترل والدین موبایل آندروید و آنتی ویروس ایست نود32 برای لینوکس است.

آنتی-ویروس-نود32-ESET-Multi-Device-Security

سئوالاتی که ممکن است برای شما هنگام خرید آنتی ویروس نود مولتی دیوایس یا استفاده از آن پیش آید را در اینجا بررسی می‌کنیم.

چگونه از تاریخ پایان رسیدن لایسنس آنتی ویروس نود32 باخبر شوم؟

لایسنس آنتی ویروس نود32 ESET Multi-Device Security بسته به میزان خرید شما می‌باشد. لایسنس های نود32 زمانشان از 1 سال شروع می‌شود و بسته به نوع خرید شما تا 3 سال نیز می‌باشند. فراموش نکنید که اگر کسی لایسنس نود32 کمتر از یک سال به شما برای فروش پیشنهاد داد آن را خریداری نکنید زیرا این لایسنس ها یا تقلبی هستند و یا از طرف کمپانی برای فروش ارائه نمی‌شوند. زمان این لایسنس ها دقیقا از زمان خرید شروع می‌شود و تا یک سال بعد ادامه خواهد داشت (چنانچه یک ساله خرید کرده باشید) . تمام دستگاه های شما در یک زمان تاریخ لایسنس شان به پایان می‌رسد. بنابراین چنانچه یک لایسنس 3 کاربره خرید کرده و تنها آن را برروی یک موبایل یا کامپیوتر استفاده کرده باشید پس از گذشت یک سال دیگر نمی‌توانید آن را برروی دستگاهی دیگر استفاده نمایید. شما همچنین می‌توانید اطلاعات مربوط به لایسنس خود را در سایت شرکت ایست و در قسمت my.eset.com بررسی نمایید.

آنتی ویروس نود32 Multi-Device Security  چه سیستم عامل هایی را پشتیبانی می‌کند ؟

همانگونه که در بالا نیز ذکر شد این آنتی ویروس سیستم عامل های زیر را پشتیبانی می‌کند.

آنتی ویروس نود32 مخصوص ویندوزسیستم عامل ویندوز Windows OS

آنتی ویروس Nod32 مخصوص مکسیستم عامل مک macOS

آنتی ویروس ایست نود32 مخصوص موبایلسیستم عامل اندروید  Android OS

آنتی ویروس Nod32 مخصوص لینوکسسیستم عامل لینوکس Linux OS

 

آیا آنتی ویروس Nod32 نسخه ESET Multi-Device Security از iOS نیز پشتیبانی می‌کند ؟

خیر . این آنتی ویروس برروی موبایل های اپل و سیستم عامل iOS کار نمی‌کند.

 

چه تعداد لایسنس نیاز دارم تا تمام دستگاه های خود را محافظت کنم ؟

هر یک لایسنس آنتی ویروس نود32 مولتی دیوایس قابلیت استفاده برروی تا 5 دستگاه را دارد. پس بسته به نوع لایسنسی که خریداری می‌کنید می تواند بین 2 الی 5 دستگاه را به صورت همزمان پشتیبانی کند. پس چنانچه شما می‌خواهید که آنتی ویروس Nod32 را برروی کامپیوتر، موبایل و یک لپ تاپ مک داشته باشید می‌بایست یک لایسنس مولتی دیوایس آنتی ویروس نود32 سه کاربره خریداری کرده باشید. شما همچنین قادر خواهید بود که یکی از آنها را حذف کرده و برروی دستگاه دیگری بدون دردسری نصب نمایید. همیشه می‌توانید به سادگی لایسنس خود را در قسمت مدیریت لایسنس سایت ESET بررسی نمایید.

آدرس مدیریت لایسنس ESET نود32 : my.eset.com

 

چه سطح امنیتی را با خرید لایسنس ایست مولتی دیوایس دریافت خواهم کرد ؟

سطح امنیتی که شما دریافت خواهید کرد بسته به نوع استفاده شما از این لایسنس دارد. چنانچه آن را برروی کامپیوتر ویندوزی خود نصب کنید و نسخه اینترنت سکیوریتی را برروی آن داشته باشید سطح امنیتی اینترنت سکیوریتی را دریافت خواهید کرد. همچنین تمام قابلیت های اینترنت سکیوریتی ایست نود32 را نیز خواهید داشت. چنانچه شما از آن برروی کامپیوتر مک خود استفاده کنید و نرم افزار ESET Cyber Security Pro را نصب نمایید از امکانات این آنتی ویروس استفاده خواهید کرد.

 

آیا آنتی ویروس نود32 Multi-Device Security نسخه رایگان و آزمایشی دارد ؟

خیر این محصول نسخه رایگان ندارد اما می‌توانید از لایسنس 30 روزه آزمایشی آن استفاده نمایید همانگونه که تمام لایسنس های دیگر نود32 نیز این مقدار زمان رایگان را برای تست محصول در اختیار شما می‌گذارند.

 

چرا قیمت آن نسبت به دیگر محصولات ESET پایین تر است ؟

شرکت ESET این محصول را با قیمتی رقابتی به بازار ارائه داده است. قیمت 3 کاربره ایست نود32 Multi-Device Security با قیمت آنتی ویرس nod32 نسخه اینترنت سکیوریتی 3 کاربره یکسان است پس می تواند ارزش زیادی را برای کاربران خود به همراه بیاورد.


خرید لایسنس آنتی ویروس نود32 نسخه ESET Multi-Device Security

مرتبط : خرید آنتی ویروس نود 32 - Nod 32


همه چیز در مورد آنتی ویروس نود32 نسخه ESET Multi Device Security

 

  

خدمات24 ساعته آنتی ویروس سازمانی و خانگی
پشتیبانی آنتی ویروس ایست نود32، کسپرسکی، اف سکیور، اویرا، بیت دیفندر