سایسک

بلاگ

سایسک

چرا امنیت مشتری باید دغدغه اصلی کسب و کار کوچک شما باشد؟

دسته بندی نشده
09:46
-
5 آذر 1396
فروشگاه آنلاین سایسک
فروشگاه آنلاین سایسک
چرا امنیت مشتری باید دغدغه اصلی کسب و کار کوچک شما باشد؟

امنیت مشتری این روزها به مسئله مهمی تبدیل شده و سازمان ها در هر اندازه ای که باشند با این مسئله دست و پنجه نرم می‌کنند. اگر مالک سازمانی با هر اندازه ای هستید، باید مطمئن شوید که همه اطلاعات مشتریان را محرمانه و با امنیت نگهداری می‌کنید. بسیار پیش می آید که کلاهبرداران در فضای سایبری به سیستم های شرکت دسترسی یافته و مرتکب جرایم جدی می‌شوند. 
شرکت های معتبری همچون Home Depot و Target قربانیان چنین حملاتی بوده اند. امروز شرکت ها  دارای سرورها، برنامه های تلفن همراه و وب سایت هایی هستند که به راحتی می‌تواند هدف هکرها و نفوذ آنها باشد. در زیر دلایل اینکه چرا امنیت مشتری باید دغدغه جدی کسب و کار کوچک شما باشد آورده شده است:

مشتریان نگرانی هایی دارند

ما در جهانی زندگی می‌کنیم که در آن دولت ها، شرکت ها و تامین کنندگان خدمات دیگر، به اطلاعات شخصی ما نیاز دارند. در گذشته، افراد فرم هایی فیزیکی را پر می‌کردند. امروزه، بسیاری از شرکت ها اطلاعات مهم مشتری را در فرم دیجیتال ذخیره می‌کنند. اطلاعات شخصی مشتری شامل آدرس ها، اطلاعات کارت اعتباری و ایمیل ها می‌باشد.
سارقانی با هویت شخصی و با داشتن اطلاعات افراد می‌توانند کارهایی غیرقابل تصور انجام دهند. آنها می‌توانند از اطلاعات شخصی برای باز کردن حساب های کارت اعتباری با نام مشتریان شما استفاده کنند. همچنین، آنها می‌توانند آدرس های مشتریان شما را در چنین کارت های اعتباری تغییر دهند. مشتریان شما نمی‌توانند تصور کنند کسی در جایی از کارت اعتباری آنها با نام آنها استفاده می‌کند و اعتبار آنها را خراب می‌کند. اگر می خواهید کسب و کار خود را حفظ کنید باید به نگرانی های مشتریان خود توجه کنید.

جرایم سایبری در حال افزایش است

جرایم سایبری واقعی هستند و هرچقدر در حال پیشروی هستیم این شرایط بدتر خواهد شد. جرایم سایبری کسب و کارهای کوچک را هدف قرار می‌دهند. حالا، آنچه وحشت آور است این است که 43 درصد همه حملات سایبری بر شرکت های کوچک تاثیر می‌گذارد. حمله کننده ها پول شما را می‌خواهند. دوست ندارید راجع به این موضوع فکر کنید ولی جرایم سایبری تهدیدی جدی برای بقای شرکت شماست. 
آنها معمولا به کارمندانی حمله می‌کنند که امور مالی را در دست دارند. آنها ایمیل های مخرب برای حسابدار شما یا کارمند بخش مالی می‌فرستند. با چنین ایمیل هایی می توانند به اطلاعات شخصی و منابع مالی شرکت دسترسی یابند. تنها کاری که حسابدار یا کارمند بخش مالی شما باید انجام دهد این است چنین ایمیل هایی را باز کند، وحشتناک است. حالا حتما میخواهید آگاهی از جرایم سایبری را در شرکت خود ارتقاء دهید.

امنیت بالاتر، درآمد بیشتر 

نود درصد شرکت های سراسر جهان آمادگی مقابله با حملات سایبری را ندارند. شما مثل بقیه نباشید. مشتریانتان باید بدانند که در شرکت شما امنیت دارند. باید فعال باشید و سیستم امنیتی جامعی ایجاد کنید. مشتریانتان زمانی احساس راحتی خواهند کرد که بتوانند با امنیت با شما معامله انجام دهند.

شاید بخواهید به آنها بگویید که از یک اتاق مجازی برای مراقبت از اطلاعات استفاده می‌کنید. اتاق مجازی اطلاعات، یک پایگاه داده های آنلاین است که به شما کمک می کند اطلاعات محرمانه مشتری را در آنجا ذخیره کنید. همچنین، با استفاده از رمز عبورهای پیچیده و لاگین های پیشرفته می توانید امنیت کلی شرکت خود را بالا ببرید. اصلی ترین مسئله داشتن یک محصول امنیتی قابل مدیریت مانند اف سکیور پی اس بی است که بتوانید توسط آن جلوی نفوذ ویروس ها، بدافزارها، سایت های مخرب، هکرها و ... را بگیرید و همچنین پسووردهای خود را با آن مدیریت کنید. باید حرف های مشتریان و متخصصان خود را شنیده و نگرانی های امنیتی آنها درباره کسب و کارتان را درک کنید. پرداختن به چنین مسائلی می‌تواند اعتبار کسب و کار شما را افزایش داده و با حمایت از آن، درآمد بیشتری برایتان به همراه می‌آورد. 

رقیبان شما در این زمینه در حال سبقت گرفتن هستند

سبقت جویی واقعیتی است که نمی‌توانید آن را نادیده بگیرید. برای این کار باید بدانید رقیبان چه می‌کنند. بسیاری از افراد با شرکت های بزرگ امنیت بیشتری دارند. و رقیبان شما این را می‌دانند.  شاید رقیبان شما سخت کار کرده اند تا سیستم های امنیتی خود را ارتقا دهند و شاید درحال متقاعد کردن مشتریان احتمالی هستند که امن ترین بیزینس در این حوزه هستند. در جهان امروز که مردم در آن هنگام انجام معاملات بسیار آسیب پذیر هستند ، امنیت در اولویت است. سیستم های امنیتی خود را ارتقا دهید و اجازه دهید مشتریانتان بدانند که منافع آنها برایتان اهمیت دارد. 

خلاصه

در این روزها که جرایم سایبری بسیار شایع شده، مشتریان می‌خواهند احساس کنند با شرکتی کار می کنند که "نفوذ ناپذیر" است. شاید بسیاری از مشتریان احساس می‌کنند که اطلاعاتشان در یک شرکت بزرگ امن تر از شرکتی کوچک است. سارقان سایبری همچنان بیزینس های کوچک را هدف قرار می‌دهند تا اطلاعات شخصی و منابع مالی را سرقت کنند. شرکت کوچک شما ممکن است قربانی بعدی باشد. مجرمان با طرح های شیطانی به کار خود ادامه خواهند داد، ولی توسعه برنامه امنیتی جامع و استفاده از محصولات امنیتی استاندارد از شما محافظت خواهد کرد. 

 

خدمات24 ساعته آنتی ویروس سازمانی و خانگی
پشتیبانی آنتی ویروس ایست نود32، کسپرسکی، اف سکیور، اویرا، بیت دیفندر