سایسک

بلاگ

سایسک

همه چیز در مورد آنتی ویروس نود32 نسخه ESET Multi Device Security

14:36
-
24 بهمن 1396
« آنتی ویروس نود32 » را می توان پرطرفدارترین ضد ویروس در ایران نامید. اغلب کاربران خانگی این محصول را به دلیل تاثیر کم آن برروی سیستم ها و حفاظت بالای آن به برندهای مشابه ترجیح می‌دهند. البته باید گفت که آنتی ویروس Nod32 ESET جایگاه خوبی در تست های آزمایشگاه های مستقل داشته و امروز کاربران بسیار زیادی در دنیا از این ویروس کش استفاده می‌کنند.

اعلام برنده قرعه کشی ماهانه فروشگاه آنلاین سایسک

14:30
-
19 بهمن 1396
پیروزی، پرشی دارد به اندازه بلندای آسمان که همواره دل را شاد ولحظه‌ها را ماندگار می‌سازد"

آموزش تصویری نصب آنتی ویروس ایست نود32 نسخه اینترنت سکیوریتی

10:30
-
14 دی 1396
آنتی ویروس ایست نود32 یکی از محبوب ترین محصولات امنیت آنلاین در ایران است. نسخه اینترنت سکیوریتی آنتی ویروس ایست نود32 دارای قابلیت های زیادی از قبیل ضد باج اقزار، فایروال، آنتی فیشینگ، بانکداری امن اینترنتی ، محافظت از وب کم و کنترل والدین می باشد. این ویدئوی آموزشی به شما کمک می‌کند تا بتوانید نحوه نصب آنتی ویروس نود32 را یاد بگیرید و کمی با قابلیت های آن آشنا شوید. امیدواریم که از دیدن این فیلم آموزشی لذت ببرید.

آموزش تصویری آنتی ویروس اف سکیور  قابلیت کنترل والدین

13:56
-
13 دی 1396
می خواهیم که فرزندانمان به بهترین شکل رشد پیدا کنند و از صدمات فضای مجازی و اینترنت دور باشند. ما توسط آنتی ویروس اف سکیور این کار را برای والدین آسان کردیم. وظیفه ما این است که از فرزندان مان در دروان کودکی محافظت کرده و به آنها ابزاری امن و پیشرفته بدهیم تا بتوانند بدون ایزوله شدن از امکانات دنیای امروز استفاده کنند.

آیا کامپیوتر من ویروسی شده است ؟

19:54
-
11 دی 1396
در اینجا ما داستانی داریم که شما اصلا دوستش نخواهید داشت اما ممکن است هر روز اتفاق بیفتد چرا که برای کامپیوتر ها، هر روز، فصل ویروس است. تصور کنید؛ شما در حال کار روی یک پروژه بسیار مهم هستید و ناگهان متوجه پاپ آپ های آزار دهنده ای می‌شوید که بر روی کامپیوترتان نمایش داده می‌شود. همچنین لود شدن اپلیکیشن‌ها و فایل‌ها، زمان بسیاری می‌گیرد. شما صبر می‌کنید و صبر می‌کنید و سپس از خودتان می‌پرسید: آیا کامپیوتر من ویروسی شده است ؟

آموزش تصویری نحوه تعریف استثنا در آنتی ویروس اف سکیور

17:29
-
7 دی 1396
گاهی اوقات یک آنتی ویروس فایلی را به عنوان ویروس می شناسد اما شما به آن فایل اعتماد دارید و قصد دارید که آن را به لیست سفید آنتی ویروس اضافه کنید تا دیگر آن را به عنوان ویروس شناسایی نکند. در این ویدئو روش این کار را یاد بگیرید.

آموزش تصویری نصب آنتی ویروس اف سکیور

11:19
-
6 دی 1396
آموزش-تصویری-نصب-آنتی-ویروس-اف-سکیور

خدمات24 ساعته آنتی ویروس سازمانی و خانگی
پشتیبانی آنتی ویروس ایست نود32، کسپرسکی، اف سکیور، اویرا، بیت دیفندر