سایسک

بلاگ

سایسک

آیا به نرم افزار آنتی ویروس موبایل اندروید برای موبایل خود نیاز دارم ؟

15:31
-
3 دی 1396
سال هاست که ما اهمیت نرم افزار آنتی ویروس را به خوانندگان خود گوشزد می‌کنیم، اما زمانه در حال تغییر است و برخلاف گذشته که بسیاری از وظایف محاسباتی توسط سیستم های دسکتاپ انجام می‌شد، امروزه این وظایف توسط موبایل یا تبلت صورت می‌گیرند. شاید حالا باید کمی نیز درباره آنتی ویروس موبایل صحبت کنیم.

آیا برای امنیت بالاتر همزمان چند آنتی ویروس برروی کامپیوتر خود نصب کنیم ؟

10:08
-
2 دی 1396
حتما شما هم شنیده اید که می‌گویند: هرگز به طور همزمان دو یا چند آنتی ویروس را اجرا نکنید چون مشکل ساز است! اما منطق پشت این گفته چیست؟ آیا این توصیه بر اساس دلایل فنی است و یا تنها یک بازاریابی ضعیف از سوی شرکت های آنتی ویروس است تا شما را از نصب محصولات رقبای خود منع کند؟ راستش را بخواهید برخی از فروشندگان در صنعت ما از روش های بحث برانگیزی استفاده می‌کنند تا کمی پول به جیب بزنند. به هر حال این گفته ی آنها، دلیل واقعی این اصل نیست که بیش از یک دهه رعایت شده است. اجازه دهید نگاهی دقیق به نرم افزار های حفاظتی بیاندازیم.

آیا آنتی ویروس آیفون و آی پد برای امنیت موبایل های اپل لازم است؟

10:39
-
30 آذر 1396
ما می‌دانیم که باید برروی کامپیوترها آنتی ویروس داشته باشیم اما آنتی ویروس آیفون و آی پد چطور؟ آیا ما نیاز داریم که مانند کامپیوتر ها آنتی ویروس آیفون نیز داشته باشیم ؟ در اینجا ما آن چیزی که در مورد امنیت آیفون و آی پد نیاز دارید را به شما می‌گوییم. 

سایسک بزرگترین فروشگاه آنتی ویروس اورجینال در ایران

12:35
-
20 آذر 1396
شاید در نگاه اول فروشگاه سایسک مشابه با دیگر فروشگاه های اینترنتی باشد، اما یکی از مسائلی که سایسک را متفاوت کرده است فروش انواع لایسنس آنتی ویروس های اورجینال می‌باشد و ..

هکرها به دنبال استفاده از ارزش روز افزون بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی

16:36
-
11 آذر 1396
شرکت های امنیتی می گویند: ارزش روزافزون بیت کوین باعث افزایش شدید بدافزارهایی با زمینه پول رمزنگاری شده یا همان ارز دیجیتالی، شده است. سارقان سایبری نیز راه های مختلفی را برای استخراج بیت کوین برای خود از طریق سرویس های قربانیان پیدا کرده اند.

هشدار جدید مرکز ملی امنیت سایبری انگلیس در مورد آنتی ویروس کسپرسکی

12:14
-
11 آذر 1396
با وجود اینکه این روزها همه در مورد جام جهانی روسیه و نتایج قرعه کشی جام جهانی در مسکو و کاخ کرملین صحبت می‌کنند، ولی اخبار متفاوتی در مورد امنیت سایبری کاخ کرملین را دوباره نگران کرده است.

اخاذی اینترنتی و روند امنیت سایبری در سال 2018

13:08
-
9 آذر 1396
ما می‌بایست تهدیدات جدید را بشناسیم و را ههای مقابله با حمله سایبری را نیز بدانیم تا کمتر از آنها ضربه بخوریم. در این مقاله شش پیش بینی درباره امنیت سایبری وجود دارد که سازمان ها، ممکن است امروز تجربه کنند ولی اگر هنوز تجربه نکرده اند باید فردا انتظار آن را داشته باشند.

خدمات24 ساعته آنتی ویروس سازمانی و خانگی
پشتیبانی آنتی ویروس ایست نود32، کسپرسکی، اف سکیور، اویرا، بیت دیفندر