سایسک

سوالات متداول

چگونه می توانید به فروشگاه سایسک اعتماد کنید؟

سایسک یک برند ثبت شده تحت مالکیت شرکت ناوک ارتباط هوشمند اوراسیا می باشد. سایسک نماینده رسمی کمپانی های اف سکیور، کسپرسکی، ایست، اویرا، سرتوم، دِل و ...  می باشد و در حوزه فروش آنلاین دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت ، معدن وتجارت می باشد. ما عضو سازمان نظام صنفی یارانه ای شهر تهران با شماره نظام صنفی 21012841 میباشیم. همچنین این وب سایت در مرکز ساماندهی وب سایت های ایرانی که متعلق به وزارت ارشاد می باشد ثبت شده است. سایسک تنها یک فروشگاه اینترنتی نمیباشد بلکه شرکتی با بیش از 5 سال سابقه کار با دفتر مرکزی در تهران و یک شعبه در کازان روسیه میباشد که بیش از 20 کارمند دارد.  علاوه بر این موارد کلیه اطلاعات از جمله تلفن های تماس، آدرس، شماره حساب ها و... در سایت شرکت و سایت فروشگاه اینترنتی شرکت درج شده است.

همچنین به دلیل اینکه ما از پروتکل امنیتی https استفاده میکنیم، تمام اطلاعات شما اعم از اطلاعات بانکی هنگام خرید تا اطلاعات فردی کاربران رمزگذاری میشود و این امر باعث میشود که امنیت اطلاعات شخصی کاربران کاملا تامین شود. 


چرا باید آنتی ویروس اورجینال بخریم؟

دلایل متعددی برای خرید لایسنس اصلی وجود دارد. تقریبا می توانیم بگوییم هیچ آنتی ویروسی بی دلیل کرک نمی شود. فرض کنید شرکت هایی بین المللی که سودای برقراری امنیت در دنیای سایبری را دارند در صورتی که به همین راحتی هک و یا کرک شوند دیگر چه امنیتی باقی خواهد ماند؟ پاسخ این است که برخی از کرک ها و سریال های تقلبی توسط خود شرکت های سازنده آنتی ویروس در جهت اهداف تبلیغاتی ایجاد می شوند منتهی فایل های آپدیت و به روز رسانی ها در نسخه های تقلبی به مراتب دارای کیفیت پایین تری می باشند و شما هرگز امنیت کامل را با این محصولات نخواهید داشت.

نوع دیگری نیز از محصولات غیر اورجینال وجود دارند که توسط برخی شرکت های سودجو که کاری شبیه راه زن ها انجام میدهند تولید میشود. این نوع محصولات به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرند و در عوض آنها از اطلاعات موجود برروی سیستم های شما سواستفاده میکنند. این محصولات اغلب خودشان نوعی بدافزار هستند که امنیت شما را به خطر می اندازند. بنابراین گاهی نداشتن آنتی ویروس بهتر از داشتن محصول تقلبی است.  

مسئله بعدی این است که پس از رجیستر کردن آنتی ویروس اصلی شما کاملا مطمئن هستید که حداقل تا یک سال آنتی ویروس شما فعال است و به طور مرتب فایل های آپدیت را دریافت می کند. در صورتی که محصولات متفرقه هر لحظه ممکن است که در گرفتن آپدیت های جدید دچار مشکل شوند و در پی آن امنیت شما را به خطر مواجه سازند.  

امروزه در ایران علاوه بر سیل عظیم کاربران خانگی تقریبا هیچ سازمان ، شرکت و یا ارگانی نیست که از آنتی ویروس اورجینال استفاده نکند زیرا زندگی در دنیای سایبری نیازمند داشتن ابزاری مخصوص میباشد.


آیا محصولات این فروشگاه آنلاین دارای گارانتی هستند؟

تمام لایسنس ها و محصولات ارائه شده در فروشگاه سایسک در طول مدت لایسنس دارای گارانتی شرکت اصلی محصول و شرکت سایسک میباشند. همچنین لایسنس های شما در پنل شما ثبت میشوند و تنها با ورود به پنل کاربری خود در سایت سایسک میتوانید تمام لایسنس های خریداری شده به اسم خود را مشاهده نمائید. پس چنانچه لایسنس شما به دلیلی مفقود شود شما میتوانید آن را دوباره در پنل کاربری خود پیدا نمائید.


ورژن آنتی ویروس ها مربوط به چه سالی میباشد؟

لایسنس های موجود در فروشگاه همگی برروی آخرین ورژن آنتی ویروس ارائه شده توسط کمپانی قابل فعال سازی میباشند. یکی از مزایای خرید نسخه اصلی آنتی ویروس ها این است که شما آن را برروی آخرین ورژن و همچنین برروی ورژن های قبل تر میتوانید استفاده نمائید. 


چگونه با واحد پشتیبانی فنی ارتباط برقرار کنیم؟

شما میتوانید از طریق سیستم تیکتیگ موجود در پنل کاربری خود با تیم فنی سایسک در ارتباط باشید و جواب تیکت خود را نیز در همانجا دریافت نمائید. همچنین میتوانید با ارسال ایمیل به sup@cysec.ir با واحد پشتیبانی آنتی ویروس های خانگی در تماس باشید.


آیا فروشگاه سایسک فقط آنتی ویروس بفروش میرساند؟

همانطور که از نام سایسک مشخص است، هسته مرکزی شرکت سایبرسیکوریتی میباشد. محصولاتی که در این فروشگاه به فروش میرود عبارتند از آنتی ویروس های ایست نود32، اف سکیور، اویرا، کسپرسکی و بیت دیفندر و چنانچه کاربران احساس میکنند که برند دیگری باید در سبد محصولات ما باشد میتوانند آن را با ما در میان بگذارند و چنانچه تعداد درخواست ها به حد معینی برسد ما آن برند را به سبد محصولات خود اضافه میکنیم. سایسک نماینده رسمی کمپانی کانادایی کام 100 میباشد و محصول چت آنلاین مخصوص وب سایت های این کمپانی را نیز به مشتریان ایرانی ارائه میدهد. 

همچنین در کنار محصولات امنیتی در نظر داریم تا نرم افزارهای اورجینال دیگری مانند محصولات شرکت مایکروسافت را نیز به زودی وارد سبد فروش خود کنیم.

    

خدمات24 ساعته آنتی ویروس سازمانی و خانگی
پشتیبانی آنتی ویروس ایست نود32، کسپرسکی، اف سکیور، اویرا، بیت دیفندر