همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش نوعی فروش مشارکتی کالا و محصول می باشد ،که طی این فرآیند صاحبان سایت یا وبلاگ با درج تبلیغات متنوع و متن های معرفی کالا در وبلاگ یا وب سایت های خود اقدام به فروش کالای مورد نظر کرده و از هر فروش پورسانت دریافت میکنند.

همکاری در فروش یکی از پرسودترین شیوه های کسب درآمد از طریق اینترنت لقب گرفته است و حقیقتاً این لقب شایسته آن است. از طریق همکاری در فروش بدون نیاز به هیچ سرمایه ای می توانید برای خود یک راه کسب درآمد از طریق اینترنت و بیزینسی راه اندازی نمایید که حتی بدون حضور شما نیز سود دهی دارد و می توانید از طریق آن درآمدی مناسب در منزل داشته باشید.

ما سیستمی برای شما فراهم کرده ایم که شما بعد از عضویت میتوانید یک فروشگاه برای خود ایجاد کنید بعد از ایجاد فروشگاه با روشهای تبلیغاتی متفاوتی که در اختیار دارید میتوانید محصولات رو تبلیغ کنید و بعد از هر فروش مبلغ مشخصی که از قبل تعیین شده به شما تعلق خواهد گرفت.

چنانچه دارای سایت، وبلاگ و یا گروه اینترنتی هستید، می توانید با معرفی محصولات ما به بازدیدکنندگان وب سایت ها و یا گروههای اینترنتی خود، در سود فروش آنها به میزان بسیار مناسبی بهره مند شوید و درآمد ماهیانه بسیار مناسبی کسب نمایید.

هر سایت، وبلاگ، گروه اینترنتی کوچک و بزرگی بدون هیچ محدودیت خاصی می تواند تنها با پر کردن فرم ثبت نام به عضویت گروه سایسِک محصولات فروشگاه بپیوندد.

 

 

خدمات24 ساعته آنتی ویروس سازمانی و خانگی
پشتیبانی آنتی ویروس ایست نود32، کسپرسکی، اف سکیور، اویرا، بیت دیفندر